Dárek od srdce, ručně vyráběné džemy z českého ovoce

Aktuality


1    2   3      >    >|


   1    2   3    >    >|

Připravili jsme pro vás novinky

Máme pro vás několik tipů sad a možností dárkových balení. Novinkou je použití kovových štítků s logotypem nebo textem.


Medovina


Slivovice/hruškovice


Farmařská sada


Láhev Michelangelo


Ořechovka


Reklamní víno

Medovinka – Vánoční tradice z Čech

Medovinka – nápoj s obsahem 12% alkoholu, který nikoho neurazí a vždy se hodí... Dá se pít jako teplý (například s citronem u krbu v zimních dnech) nebo i za studena dochucený ledem. Plnění v láhvi Ouško – 350 ml. Úprava loga je možná pískováním, na tištěné speciální etiketě, ručním popiskem nebo jen na visačce. Láhev může být rovněž součástí dárkové sady (například se skleničkou medu, s oříšky v medu, sáčkem oříšků, apod.)


Medovinka - Vánoční tradice z Čech


Cena za LÁHEV OUŠKO (objem 350 ml., barva antik) s úpravou ručním popiskem, visačkou a plněním medovinou je 145 Kč/ks bez DPH. Cena nezahrnuje přepravní náklady k zákazníkovi. Minimální objednací množství je 100 ks. Dodací lhůty 4-6 týdnů od objednání.

Nové dárkové láhve

Připravili jsme pro vás nové láhve, jistě si vyberete.

Nové dárkové láhve

 

BARELL: Lahvička typu soudek, 500 ml. Plnění možné: slivovice 40%, slivovice 50%, medovica 40%, medovina 12% alkoholu. Cena dle plnění – zašlete si poptávku. Minimální množství 100 ks.

BARELL SADA: Lahvička typu soudek, 500 ml. Plnění možné: slivovice, medovica, medovina. Doplněno produktem české farmy – Staročeská nádivka nebo krabičkou s domácím cukrovím (zázvorky, perníčky, linecké). Cena dle složení sady, zašlete si poptávku! Minimální množství setů je 50 ks.

APOLLO: Lahvička se zlatým uzávěrem, plnění medovina, doplněno krabičkou s domácím cukrovím (zázvorky, perníčky, linecké). Cena od 330 Kč. Minimální odběr 100 ks.

AMBIENCE: Hranatá pánská lahvička „do kapsy", 200 ml. Plněno slivovicí 40% nebo 50%. Cena dle plnění od 175 Kč. Minimální odběr 100 ks.

AMBIENCE SADA: Hranatá pánská lahvička „do kapsy", 200 ml. Plněno slivovicí 40% nebo 50%. Doplněno domácí farmářskou produkcí: Cibulová tapenáda + Pikantní rajčatový dip s chilli a zázvorem. Cena dle plnění od 425 Kč. Minimální odběr 50 ks.

ÚPRAVA LOGA: možná na visačce, etiketě nebo pískováním na skle.


Nové dárkové láhve

Speciality z jesenicka

Vyberte si ideální variantu dárkového balení...

Speciality z jesenicka

 

LÁHEV ULLERDFORF 500 ML: Plnění dle nabídky níže. Minimální odběr 100 ks. Ceny s pískováním loga a plněním od 260 Kč/ks (u alkoholu s objeme 35% alk.) SADA LÁHEV ULLERDFORF 500 ML + ŠTAMPRLE ELEGAN (2 KS): V dárkové krabici z bílé lepenky. Minimální odběr 70 ks. Ceny s pískováním loga na láhvi i sklenicích od 420 Kč/ks (u alkoholu s objemem 35% alk.) SADA "PŘÁTELÉ" - MINIATURY S OBJEMEM 40 ML, 6 KSMIX SLIVOVICE (2 KS) + VIŠŇOVICE (2 KS) + HRUŠKOVICE (2 KS)+ ŠTAMPRLE ELEGAN (2 KS): V dárkové krabici z bílé lepenky. Minimální odběr 100 ks. Ceny s pískováním loga na sklenicích od 360 Kč/ks.

Český chlap si dá českou pálenku!

Novinka v naší nabídce plnění - Dubovica Valašská, 40% alkoholu - prastarý valašský elixír míchaný podle původní receptury odedávna napomáhá vitalitě a dlouhověkosti partnerských vztahů.Český chlap si dá českou pálenku!


Plněno do dárkových lahví s pískováním loga, viz nabídka. Láhve s obsahem 500 ml. Součástí ceny je vždy úprava láhve pískováním do 10 cm2, visačka na stuze dle výběru (visačka může být v různém provedení papíru a barvy, stejně tak stuha) a plnění 500 ml alkoholu - Dubovica. Minimální odběr je 100 ks. Je možné doplnit o dárkové krabičky.

Český chlap si dá českou pálenku!

Farmařské sady

Máme zde pro vás novou nabídku originálních dárkových sad farmářských produktů.

NOVÉ FARMÁŘSKÉ PRODUKTY

Kachní stehýnka ve vlastním sádle pečená – Kachní stehýnka pro Vás nejdříve pečeme s kmínem. Sádlo, které je pod kůží se postupně rozpouští a tím pak stehýnka během pečení poléváme. Potom je po dvou naskládáme do skleniček a zalijeme sádlem a výpekem. 2 ks kachních stehýnek cca 620 gramů.
Zapečený tvarůžek na vepřové paštice – Originální kombinace lahůdkové paštiky a Olomouckých tvarůžků. Dobře uzrálý tvarůžek jsme položili na paštičku a zapekli přímo ve skleničce. V každé skleničce je skutečně jeden celý tvarůžek, který dodává výrobku nezaměnitelnou, typickou chuť. Krajová specialita, konzerva. 130 gramů.

Farmářské produkty

FARMÁŘSKÁ SADA 1 – Obsahuje: 200 ml lahvičku se slivovicí Chalupářská 40% a balení trvanlivých luxusních uzenin. Baleno v dárkové krabici z přírodní lepenky. Úprava loga dle výběru.
Logo na visačce – 217 Kč/ks, Logo pískované – 245 Kč/ks

FARMÁŘSKÁ SADA 2 – Obsahuje: 200 ml lahvičku se slivovicí Chalupářská 40%, dřevěné kuchyňské prkénko a balení trvanlivých luxusních uzenin. Baleno v dárkové krabici z přírodní lepenky. Úprava loga dle výběru.
Logo na visačce – 247 Kč/ks, Logo pískované – 274 Kč/ks

FARMÁŘSKÁ SADA 3 – Obsahuje: 200 ml lahvičku se slivovicí Chalupářská 40%, dřevěné kuchyňské prkénko, domácí produkt: Zapečený tvarůžek (NOVINKA) a balení trvanlivých luxusních uzenin. Baleno v dárkové krabici z přírodní lepenky. Úprava loga dle výběru.
Logo na visačce – 336 Kč/ks, Logo pískované – 365 Kč/ks

FARMÁŘSKÁ SADA 4 – Obsahuje: 200 ml lahvičku se slivovicí Chalupářská 40% a domácí produkt: Kachní stehýnka (NOVINKA). Baleno v dárkové krabici z přírodní lepenky. Úprava loga dle výběru.
Logo na visačce – 344 Kč/ks, Logo pískované – 373 Kč/ks

FARMÁŘSKÁ SADA 5 – Obsahuje: 750 ml láhev s vínem – český produkt, vína z jižní Moravy a domácí produkt: Zapečený tvarůžek (NOVINKA). Baleno v dárkové krabici z přírodní lepenky. Úprava loga dle výběru.
Logo na visačce – 285 Kč/ks, Logo pískované – 313 Kč/ks

FARMÁŘSKÁ SADA 6 – Obsahuje: 750 ml láhev s vínem – český produkt, vína z jižní Moravy a domácí produkt: Kachní stehýnka (NOVINKA). Baleno v dárkové krabici z přírodní lepenky. Úprava loga dle výběru.
Logo na visačce – 376 Kč/ks, Logo pískované – 405 Kč/ks

FARMÁŘSKÁ SADA 7 – Obsahuje: 750 ml láhev s vínem – český produkt, vína z jižní Moravy, domácí produkt: Kachní stehýnka (NOVINKA) a Zapečený tvarůžek (NOVINKA). Baleno v dárkové krabici z přírodní lepenky. Úprava loga dle výběru.
Logo na visačce – 435 Kč/ks, Logo pískované – 466 Kč/ks

Farmářské produkty

Plnění – kalkulováno je plnění slivovicí Chalupářská 40%. V případě zájmu je možné dodat sady se slivovicí Královskou, 50% (pouze v lahvičkách s objemem 350 ml), pro cenu si zavolejte nebo napište.
Úprava loga – vaše logo umístíme buď na visačku kolem hrdla láhve nebo můžeme lahvičku pro luxusnější vzhled vypískovat.

Cena nezahrnuje přepravní náklady k zákazníkovi. Minimální objednací množství je 50 ks. Dodací lhůty 4-6 týdnů od objednání. Máte zájem o sestavení jiné sady z uvedených produktů? Zaujaly vás naše dárkové sady, ale máte jinou představu? Zkuste se inspirovat ve fotogalerii. Jsme zakázková výroba.
1    2   3      >    >|


   1    2   3    >    >|
SOCIÁLNÍ SÍTĚ


Facebook
Instagram
Google+
MÁTE ZÁJEM O NÁŠ NEWSLETTER?

Budeme vás pravidelně informovat o novinkách.
Získejte výhodné nabídky dárkových balíčků.

 


  

+420 777 332 065