Dárek od srdce, ručně vyráběné džemy z českého ovoce

Produkty

Seznamte se, prosím, s naší nabídkou reklamních služeb. Servis, který nabízíme, je zakázkový. Jsme výrobci reklamních předmětů - reklamních lahví, dárkových setů, především určených ke konzumaci. Pokud zde najdete inspiraci, budeme rádi. 


Reklamní dárkové láhve

Reklamní láhveReklamní dárkové láhve plněné na zakázku – vyberete si láhev, která vám padne do oka, domluvíme se na způsobu úpravy, možnostech plnění a balení. Případně dodáme doplněk (sklenice, paštiky, cukroví …) a vytvoříme na zakázku originální dárkovou sadu. Věřte, že láhve mají takto zcela jiný charakter, než ty koupené! Alkohol a víno plníme ve vybraných vinařstvích a likérkách.Úprava loga může být klasickým ručním pískováním skla, etiketou nebo visačkou ... a nebo originálním a trvanlivým ručním popiskem na sklo. 


Vinné láhve

Minimální objednací množství je 100 ks. Pro konkrétní výběr dekorativního skla si překlikněte na Poptávku nebo nám pošlete poptávku mailem. Pošleme vám nabídku dostupných tvarů lahví.


Dárkové láhve


Katalog - poptávka


Dárkové sady

Z vybraných lahví nebo sklenic vám rádi sestavíme dárkové sety na míru - doplněné o produkty českých farem jako jsou uzeniny, paštiky, sýry, nejrůznější dipy a tapenády ... do sladka potom domácí džemy a marmelády, pralinky nebo ručně máčené oříšky v čokoládě. Sady vytvoříme dle vašeho přání včetně dárkové krabice přímo na míru. Minimální objednací množství je 50 ks.


Dárkové sady


FARMÁŘSKÁ SADA 1 – Obsahuje: 200 ml lahvičku se slivovicí Chalupářská 40%, balení trvanlivých luxusních uzenin. Baleno v dárkové krabici z přírodní lepenky. Úprava loga dle výběru. Logo na visačce – 217 Kč/ks. Logo pískované – 245 Kč/ks


FARMÁŘSKÁ SADA 2 – Obsahuje: 200 ml lahvičku se slivovicí Chalupářská 40%, dřevěné kuchyňské prkénko, balení trvanlivých luxusních uzenin. Baleno v dárkové krabici z přírodní lepenky. Úprava loga dle výběru. Logo na visačce – 247 Kč/ks. Logo pískované – 274 Kč/ks.


FARMÁŘSKÁ SADA 3 – Obsahuje: 200 ml lahvičku se slivovicí Chalupářská 40%, dřevěné kuchyňské prkénko, domácí produkt: Zapečený tvarůžek, balení trvanlivých luxusních uzenin. Baleno v dárkové krabici z přírodní lepenky. Úprava loga dle výběru. Logo na visačce – 336 Kč/ks. Logo pískované – 365 Kč/ks.


FARMÁŘSKÁ SADA 4 – Obsahuje: 200 ml lahvičku se slivovicí Chalupářská 40%, domácí produkt: Kachní stehýnka. Baleno v dárkové krabici z přírodní lepenky. Úprava loga dle výběru. Logo na visačce – 344 Kč/ks. Logo pískované – 373 Kč/ks.


FARMÁŘSKÉ PRODUKTY

Kachní stehýnka ve vlastním sádle pečená
Kachní stehýnka pro Vás nejdříve pečeme s kmínem. Sádlo, které je pod kůží se postupně rozpouští a tím pak stehýnka během pečení poléváme. Potom je po dvou naskládáme do skleniček a zalijeme sádlem a výpekem. 2 ks kachních stehýnek cca 620 gramů.

Zapečený tvarůžek na vepřové paštice
Originální kombinace lahůdkové paštiky a Olomouckých tvarůžků. Dobře uzrálý tvarůžek jsme položili na paštičku a zapekli přímo ve skleničce. V každé skleničce je skutečně jeden celý tvarůžek, který dodává výrobku nezaměnitelnou, typickou chuť. Krajová specialita, konzerva 130 gramů.


Katalog - poptávka


Sklenice a hrnečky

Sklenice a hrnečkySklenice a hrnečky s logem – to je vždy praktický, krásný a v mnoha případech také ryze český dárek. Vínové sklenice se vždy hodí, stejně tak jako hrnečky na kávu, čaj nebo třeba grog. Samozřejmě máme také sklenice na vodu, whiskovky a štamprle. Sklenice nedodáváme bez úpravy (s výjimkou dárkových sad u nás vytvořených). Doporučujeme především sklenice z české produkce Crystalex. Přece jen je ta tradice a kvalita provedení u tenkostěnných elegantních tvarů znát. Úpravu provádíme ručním pískováním v hloubkovém provedení. Logo je elegantní, nesmazatelné a krásné po celou dobu životnosti dárku. Minimální objednací množství je 100 ks. Pro konkrétní výběr sklenic si překlikněte na Poptávku nebo nám pošlete poptávku mailem. Pošleme vám obratem aktuální nabídku sklenic.


Sekt a whisky sklo


Víno sklo

 

Samostatnou kapitolou je česká tradiční výroba tenkostěnného skla Crystalex. Jsme nesmírně rádi, že tradice ožila, protože - ruku na srdce - křišťál je prostě křišťál. Kvalita sklenic je oproti odlévanému evropskému sklu luxusní a ceny nejsou až tak rozdílné. Pokochejte se a vyberte si z elegantní nabídky sklenic na víno nebo sekt Angela, Lara, Olivia, Elizabeth ... ucelené řady včetně pivních sklenic a sklenic na vodu Bar, odlivek Ideal nebo Barline. Minimální odběry jsou 100 ks. Úprava loga pískováním. Vyrobíme také na míru dárkové krabičky.

 

Sklenice Crystalex

 


Katalog - poptávka


Pivní sklo

Pivní skloPivní sklo s logem – jsme národem pivařů, proč to nepřiznat. Pánská pracoviště nebo obchodní partneři – pánové – jistě ocení pěkný půllitr. Úpravu loga provádíme klasickým ručním pískováním. Logo je trvalé, může do myčky, nepřekáží pivu a vydrží stále krásné. K půllitru můžeme také přiložit pivní tácek s vaším logem, pivo v plechovce nebo vybraná dárková balení piva ve skle. Také se hodí paštiky, uzeniny, prkénka s nožíkem … fantazii se meze nekladou. Je to vaše prezentace a dárek od vás. My jej pro vás vytvoříme. Minimální objednací množství od 100 ks.

Pivní sklo


Katalog - poptávka


Misky a tácky

Misky a táckyReklamní misky a tácky – ano, je to tak. Skleněnou mističku nebo pěkný tácek málokdo vyhodí do koše. Dárek, který má i dekorativní funkci a přitom je praktický se nehledá vždy snadno. Loga upravujeme pískováním (nebo v tomto případě jsou možné i kartičky vložené do misek). Mističky bývají poměrně drobné, s průměrem kolem 10 cm. Jednoduché a levné nebo dekorativní. Skvělým doplněním mističek je například české ovoce marinované v alkoholu a ručně máčené v čokoládě, drobné balení belgických pralinek, oříšky, perníčky, produkty zdravé výřivy jako například Chia semínka, Konopné semínko, sušené ovoce nebo domácí cukroví v sáčku.


Misky


Misky s marmeládou

 

NOVINKOU - a VŘELE DOPORUČUJEME!!! je sklenička skutečně domácí marmelády bez konzervantů a éček. V nejrůznějších příchutích od jahodové, borůvkové, pomerančové, po višňovou s čokoládou, mandarinkovou, citronovou s vanilkou, brusinkovou, jahodovou s chilli a pepřem ... Určitě vyzkoušejte. Minimální objednací množství 100 ks. Pro konkrétní výběr dekorativního skla si překlikněte na Poptávku nebo nám pošlete poptávku mailem. Pošleme vám obratem aktuální nabídku.


Katalog - poptávka


Plnění lahví

Reklamní dárkové láhve na zakázku necháváme naplnit vámi vybranou lihovinou. U českých vinařů a prověřených likérek.

 

Medovina je nápoj, který provází lidstvo od nejstarších forem civilizací. Medovinu lze obecně charakterizovat jako nápoj vznikající kvasným procesem medového roztoku, doplněným o řadu "tajných" bylinných přísad.. Námi nabízená tradiční česká medovina má kořeny ve 14. století. Medovinu je možné pít horkou a upravenou například citronem nebo zázvorem, ale také za studena doplněnou ledem pro osvěžení. Potěší muže i ženy v každém věku. Obsahuje jen 13% alkoholu.


Orientační cena dárkové láhve s objemem 500 ml plněné medovinou je od 220 Kč. Minimální odběr 100 ks.

Cena je závislá na vybraném typu láhve a velikosti úpravy loga pískováním. Existuje skutečně hodně široký sortiment lahví k plnění (s objemem 200, 350, 500, 700 ml).


Medovina

 

 

Česká pálenka 

 

Valašská slivovice, pálená z českého ovoce, 50% alkoholu (bez parfemace a esencí). S kolkem a všemi náležitostmi dle obchodního zákona. Úprava láhve pískováním loga, vlastní etiketou "na klíč" nebo jen visačkou. Cena od 280 Kč (bez DPH) za láhev s etiketou "na klíč" a slivovicí (platí pro minimální počet 100 ks).

 

Medovica, pálenka s příchutí medu. Lehce nažloutlá a krásně vonící tekutina s obsahem 40% alkoholu. Trochu exotický nápoj, ale vhodný pro každou příležitost a chutnající mužům i ženám.

 

Rum Královský je klasická lihovina, obsah 33% alkoholu. Tradiční česká receptura s voňavým výsledkem. Použitelné samostatně, do čajů, grogu, domácího pečiva ... prostě všestranná a v každé domácnosti využitelná lihovina.


Možnost dárkového balení v krabičkách. Dále je možné vytvářet dárkové sady se štamprlemi, paštikami, zavařeninami, ovocem naloženým v alkoholu, zavařenými houbami, sýry, nožíky, prkénky, apod.)


Slivovice

 

 

Víno nabízíme k plnění od vinařů z jižní Moravy. Dárkové láhve naplníme kvalitním vínem z našich vinic. Záleží na vás jestli to bude dobré odrůdové víno nebo vína s přívlastkem. Napište si o aktuální nabídku vína. 

 

VÝJIMEČNÉ LIHOVINY Z JESENICKA 

 

Slivovice 52% - jednodruhový švestkový destilát ze švestek odrůdy Čačanská rodná. Čistého kvašení je dosaženo podrcením ovoce bez poškození pecek. Přirozené intenzivní aroma a nezaměnitelná chuť klasické české pálenky.

Višňovice 52% - jeden z nejjemnějších destilátů je vyráběn citlivě z přezrálých nasládlých višní pěstovaných na jižních svazích Jeseníku.

Hruškovice Williams 52% - velmi vyhledávaná pálenka z máslovek odrůdy Williams, která je vhodná také k archivaci. Výroba vyžaduje zvláštní ohledy při kvašení. Používají se jen velmi zralé až přezrálé ručně přebrané kvalitní plody, bez hniloby, listí a větévek podrceny šetrně na pyré.

Jeřabinka 45% - alkohol úzce spjaty s jesenickými vrchy. Jeřabinka se pohybuje svou lihovitostí mezi destilátem a likérem v osvědčené síle 45% alkoholu. Velmi jemné aroma, krásná jeřabinová vůně a chuťová tříslovina je zárukou exkluzivity tohoto nápoje.

Kmínka 35% - zcela tradiční český voňavý likér z velmi aromatické odrůdy kmínu Aprim. Místní sběr vyšlechtěný šumperským výzkumným ústavem. Vyznačuje se vysokým obsahem vonných silic. Kmínka je doplněna anýzovou dochutí na 35% silný likér. Potěší muže u ženu. Výborně se hodí jako aperitiv.

Ořecovice 35% - smolně tmavý likér vyrobený ze zelených ořechů. Do ručně připraveného macerátu je přidávána směs koření a cukru, které vytvářejí klasickou muškátovou chuť. Velmi aromatický a po vanilce a skořici vonící silný likér. 100 letý ořech, z jehož plodů se likér vyrábí stojí přímo v zahradě jesenické likérky. Má zvláštní privilegia a je obklopen laskavou péčí všech zaměstnanců.


Katalog - poptávka


Pískování skla

Dekorativní pískování skla je umělecká záležitost, kde se uplatňuje především zručnost, pečlivost a trpělivost. Důležité je i prostorové a hloubkové vnímání motivů. V neposlední řadě je samozřejmě důležité mít "dobré oko" a vkus.


Pískování

 

Pískujeme sklenice na vodu, skleničky na víno, sklenky na whisky, sklenice a půlitry na pivo, láhve na víno i na destiláty, skleněná štamprlata. Umístíme trvale vaše logo také na misky, tácky, hrnečky nebo dekorativní skleněné předměty.

 

Vyrobíme pro vás dárek nebo celé dárkové balení. V případě, že to technické možnosti dovolí, tak vyhovíme fantazii každého zákazníka. Pískování je mechanické opracování povrchu materiálu proudem vzduchu a jemným korundovým pískem, proto je pískovaný motiv zcela nesmyvatelný a zdravotně nezávadný. Nakonec je důležité říci, že každý pískovaný kus je originál. Pískuje se totiž ručně, jeden kus za druhým. Proto také někdy výroba déle trvá. Ale určitě výsledný efekt stojí za to!

 

Proč pískování a ne laser? 

Pro pozornějšího pozorovatele je odpověď jasná. Pískování dokáže provést ostré rysy, hloubkový reliéf a hladkou zbroušenou plochu. Laser sklo "vytečkuje" pálením. Úplně rovnou stejně hlubokou linku zde nedocílíte. Z pozorovací vzdálenosti laserová úprava vypadá jako (dá se s nadsázkou říci) "rozmazané" pískování. Nešetřete a kupte kvalitu. Jde přeci o vaši prezentaci.


Katalog - poptávka
SOCIÁLNÍ SÍTĚ


Facebook
Instagram
Google+
MÁTE ZÁJEM O NÁŠ NEWSLETTER?

Budeme vás pravidelně informovat o novinkách.
Získejte výhodné nabídky dárkových balíčků.

 


  

+420 777 332 065