Dárek od srdce, ručně vyráběné džemy z českého ovoce

O nás

Dárek od srdce je rodinná firma zabývající se řadu let výrobou reklamních lahví a reklamních dárkových setů vyráběných dle přání firemních zákazníků přímo na objednávku. Reklamní předměty, které reprezentují vaši firmu jsou tak ojedinělé - originální, nikoliv z katalogu. Zaměřujeme se především na reklamní předměty určené ke konzumaci.

 

Dárek od srdce


Již několik let se zaměřujeme především na reklamní dárky určené ke konzumaci. Dodáme vám láhve plněné vínem, slivovicí, medovicí, rumem, medovinou. Sklenice nebo hrnečky, mističky, tácky, pivní džbánky. Samostatně, balené v krabičkách nebo doplněné drobnostmi tak, aby tvořily dárkovou sadu. Vše vyrábíme na zakázku a na míru. Při výběru doplňků dáváme přednost českým dodavatelům a farmám nebo rodinným malovýrobcům. Můžete si tak být jistit chutí, kvalitou a čerstvostí všech produktů. Spolupracujeme s dodavateli medu, medových pochoutek jako jsou oříšky v medu, ovoce v medu apod., domácí marmelády, paštiky, povidla, nakládané houby, čaje, domácí cukroví nebo perníčky. Alkohol je plněn v oficiálních likérkách, opatřen kolkem. Vždy najdete uvedeno místo plnění a další informace, které vyžaduje obchodní zákoník v souvislosti s prodejem alkoholu. Nicméně to nebrání tomu, aby byl alkohol plněn do vámi vybraných krásných dárkových lahví, opatřených vaším logem.


Úprava a personifikace dárků je možná:


Pískováním skla - což je luxusní způsob úpravy. Ruční klasické hloubkové pískování je stále krásné, dává znát, že si s dárkem dal někdo práci. Je svým způsobem naprosto originální, protože se skutečně pískuje ručně každý kousek samostatně. Pískování může být v klasické podobě nebo tzv. v negativu, kdy logo nebo motiv zůstává lesklé a okolní sklovina je pískováním zbroušena do matné podoby.


Ručním popiskem - velmi "hand made" řešení úpravy. Láhve a někdy skleněné obaly marmelád nebo paštik se popisují ručně specializovaným fixem.


Tištěnou etiketou - levnější forma úpravy. Etikety se tisknou na zakázku, aby ladily s tvarem láhví nebo skleněných obalů.


Visačkou nebo komplimentkou - jediný netrvanlivý způsob brandingu. Visačku nebo kartičku je možné snadno z výrobku odstranit. Obvykle obsahuje buď logo nebo také popis produktu, či nějaké přání a událost (výročí, PF apod.)Kalkulace jsou vždy počítány individuálně podle výběru konkrétních produktů a celkového množství dárků. K orientační kalkulaci poslouží kalkulátor vašeho dárku přímo zde na webu. Současně si tímto krokem můžete vytvořit poptávku, která se odešle na náš mail a na jejím základě vás budeme kontaktovat s upřesněním.

 

Minimální množství objednaných samostatných dárků je 100 ks, u dárkových setů je to 50 ks.

Dodací lhůty běžně bývají od 3 do 6 týdnů.

Dárky od nás dostanete upravené, zabalené, odekorované a připravené k předání. Dárkové sady jsou obvykle viditelně "ručně skládané", často do krabic vyložených slámou, upravené ručním popiskem nebo kartičkou.

 

Na některé z již zhotovených produktů a dárkových setů se podívejte ve fotogalerii hotových dárků.

 


SOCIÁLNÍ SÍTĚ


Facebook
Instagram
Google+
MÁTE ZÁJEM O NÁŠ NEWSLETTER?

Budeme vás pravidelně informovat o novinkách.
Získejte výhodné nabídky dárkových balíčků.

 


  

+420 777 332 065